Ipf 1Ipf

Dnia 21 września 2019 roku od godz. 12.00 w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc przy ul. Płockiej 26 – część naukowa:

Wykład p. prof. dr hab. n. med. Ewy Jassem z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego pt. KASZEL I DUSZNOŚĆ W IPF – CZY MOŻNA JE OPANOWAĆ?

Wykład p. dr n. med. Aleksandra Kani z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pt. CO WARTO WIEDZIEĆ O TLENOTERAPII?

Prezentacje p. mgr Agaty Gładzkiej i p. mgr Doroty Klatki dotyczące roli fizykoterapii w leczeniu wspomagającym IPF.
Po wykładach zapraszamy na lunch.

Dnia 22 września 2019 od godziny 12.00 do 16.00 tradycyjny piknik rodzinny.
W tym roku w nowym miejscu – na terenie rekreacyjnym budynku Capital Park przy ul. Klimczaka 1 w Wilanowie.

Wśród atrakcji m.in.:

• koncert Kuba Sienkiewicz Duo,
  • występ grupy młodzieżowej EB Sound,
  • aukcja charytatywna (wkrótce opublikowany zostanie katalog wraz ze zdjęciami przedmiotów wystawionych na aukcję),
  • dla dzieci kącik rysunkowy oraz zajęcia z psychologiem, p. mgr Agnieszką Wierzejską,
  • SPIROMETRIA, TEST CHODU, pomiary ciśnienia tętniczego i saturacji,
  • konsultacje z lekarzami i fizjoterapeutami,
  • prezentacja przenośnych koncentratorów tlenowych.

W czasie pikniku zapraszamy na poczęstunek i wyśmienitą kawę – dzięki naszym wspaniałym sponsorom.

CZŁONKOWIE TOWARZYSTWA SPOZA WARSZAWY OTRZYMAJĄ ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU.

ZAPEWNIAMY TEŻ NOCLEG W HOTELU.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NOCLEGIEM PROSIMY O PRZESŁANIE ZGŁOSZENIA NA ADRES : BIURO@IPF.ORG.PL DO DNIA 15 WRZEŚNIA 2019 R.

WKRÓTCE DALSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE TYGODNIA IPF – ZAGLĄDAJCIE NA NASZĄ STRONĘ I NA PROFIL NA FB.