Informacja dla niewidomych

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

Wybrane jednostki medyczne z Warszawy, Gdańska i Olsztyna zostały włączone do testów zintegrowanych prototypów IKP oraz e-Recepty – nowego systemu informatycznego przeznaczonego dla pacjentów, placówek medycznych i aptek.

Zapraszamy Państwa do udziału w Projekcie – przystąpić może każdy pacjent z placówek medycznych uczestniczących w testowaniu. Wystarczy założyć Internetowe Konto Pacjenta na stronie internetowej www.ikp.gov.pl, na której znaleźć można także więcej informacji o samym Projekcie, uczestnikach oraz docelowym rozwiązaniu – Projekcie P1, czyli „Elektronicznej Platformie Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych”.

Jeśli chcą Państwo wspomóc prace nad Projektem, zachęcamy do przyłączenia się zespołu wolontariuszy, działających na terenie placówek uczestniczących w testowaniu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy na adres integracja-kontakt@ikp.gov.pl. Zapraszamy również na oficjalną stronę internetową Projektu www.ikp.gov.pl.

Rejestracja on-line

Zachęcamy do korzystania z rejestracji online.